Preview: heated V2A stainless steel plate for drawers "Heizteufel"
Preview: Heizteufel heating plate with thermostat
Preview: "Heizteufel" 220 V AC foot switch for 12V-24V power supplies
Mobile Preview: heated V2A stainless steel plate for drawers "Heizteufel"
Mobile Preview: Heizteufel heating plate with thermostat
Mobile Preview: "Heizteufel" 220 V AC foot switch for 12V-24V power supplies
Product No.:
3-5131-S
Shipping time:
14-20 Work days (abroad may vary)
incl. 19% tax excl. Shipping costs