Mobile Preview: Thermal image heated V2A stainless steel plate for drawers from Heizteufel
Mobile Preview: heated V2A stainless steel plate for drawers from Heizteufel
Mobile Preview: Digital thermostat from Heizteufel
Mobile Preview: Built-in switch 12V-24V 220V
Mobile Preview: Thermostat in Desktop housing
Product No.:
3-5133-S
Shipping time:
14-20 Work days (abroad may vary)
Weight:
1 kg per piece
incl. 19% tax excl. Shipping costs